Architekt wnętrz

dla Twojego domu i mieszkania

Co oferujemy?
Co zrobiliśmy?
alex-vidal

Oferta

lines

Główny zakres naszej działalności to kompleksowe remonty mieszkań i domów. Dodatkowo by sprostać Waszym oczekiwaniom realizujemy projekty w różnorodnych stylach, pamiętając o wytycznych dotyczących budżetu klienta. Mamy doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych (mieszkania, domy, apartamenty).

Przykładamy dużą wagę do szczegółów, ponieważ często to właśnie one potrafią odmienić rzeczywistość i sprawić, że będzie ona nie tylko funkcjonalna, ale również stylowa. Przy sporych pokładach artystycznej fantazji podczas projektowania wnętrz, pozostajemy jednak sumienne, rzetelne i terminowe. Naszym priorytetem jest stworzenie przemyślanego budżetu, który przyniesie naszym Klientom satysfakcję i pozwoli nam dokonać rzeczy prawie niemożliwych.

Liczą się dla nas solidność, profesjonalizm i uczciwość, dlatego wielu Klientów właśnie nas wybiera! Wiemy, że nasi projektanci wnętrz są pasjonatami jak my oraz prawdziwymi specjalistami w tym, co robią. Razem z nami odmienili już wiele przestrzeni takich jak mieszkania, dom czy apartamenty. Dzięki długofalowej współpracy ze sprawdzonymi fachowcami, wiemy, że aranżacje wnętrz wyglądały dokładnie tak, jak na projekcie. Nie czekajcie, wyślicie do nas zgłoszenie!

Jak przebiega proces projektowania wnętrz?


Projektowanie każdego pomieszczenia, czy to salonu z kuchnią, łazienki czy pokóju jest podzielone na 3 etapy:
lines
Front End Developer

Etap I - projekt funkcjonalny

Czyli analiza potrzeb funkcjonalnych i optymalizacja wykorzystania przestrzeni w oparciu o wypełnioną przez Klienta ankietę odnośnie preferencji, uzupełnioną zdjęciami inspiracji itp.

Back End Developer

Etap II - projekt koncepcyjny wnętrza

Prezentowany na fotorealistycznych wizualizacjach. Najczęściej za pierwszym podejściem autorska koncepcja projektowana jest realizowana w 90%, z drobnymi korektami, po konsultacjach/zmianach/ustaleniach z Klientami.

Coding

Etap III - dokumentacja wykonawcza

Stanowi najważniejszą część projektu wnętrza, ponieważ zapewnia jego odtworzenie. Na profesjonalną dokumentację składa się kilkadziesiąt rysunków projektowych ze zrozumiałym i obszernym komentarzem dla wykonawcy oraz stolarza, lista wyposażenia z detalami, ilościami itp.
Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Szukasz odpowiedniego projektanta wnętrz? Skontaktuj się z nami za pomocą adresu e-mail lub zadzwoń.

03-982 Warszawa, Bora Komorowskiego 21, NIP: 826 180 89 75

+48 694-918-155, +48 537-318-316

art@nadihome.pl

Projekty wnętrz - wybierz swój styl

lines

Klasyczny

Nowoczesny

Skandynawski

Minimalistyczny

Industrialny

Rustykalny